Erzincan Haber
HV
08 HAZİRAN Perşembe 04:18
YOL DURUMU
1Ankara Çevre Otoyolunun Çankaya Kavşağı ile Kıbrısköy Kavşağı arasında 0-5.km.lerinde Samsun İstikameti üstyapı onarım çalışması nedeniyle trafiğe kapatılarak ulaşım Konya Kavşağı istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanacaktır.
2TEM Otoyolunun Saray Kavşağı-Lüleburgaz Kavşağı arasında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle önce Edirne istikameti, daha sonra İstanbul istikameti kesimler halinde trafiğe kapatılacak ve ulaşım iki yönlü (gidiş-geliş) olarak sağlanacaktır. (Çalışmalar 24 saat esasına göre yapılacaktır.)
3Ankara Çevre Otoyolunun Çankaya Kavşağı ile Kıbrısköy Kavşağı arasında 0-5.km.lerinde Samsun İstikameti üstyapı onarım çalışması nedeniyle trafiğe kapatılarak ulaşım Konya Kavşağı istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanacaktır.
4Anadolu Otoyolunun O-4/B-24 (Kaynaşlı Kavşağı) Ankara İstikameti katılım kolunda aydınlatma direkleri değişimi yapılacağından bahse konu katılım kolu araç trafiğine kapatılacaktır. Bu kavşağı kullanarak Ankara istikametine gitmek isteyen sürücüler Abant ve Düzce Kavşağına yönlendirilecektir.
5Anadolu Otoyolunun Adapazarı Kavşağı Otoyol katılım kollarında üstyapı yenileme çalışmaları her gün 21:00-06:00 saatleri arasında yapılacak, çalışmalar esnasında D-100 yolundan Otoyola girişler kapatılacaktır.
6Vezirköprü-Durağan yolunun 5-7.km.sinde meydana gelen heyelan nedeni ile ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
7Denizli-Çamlık yolunun 40-44 km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir tarafı trafiğe kapatılarak ulaşım diğer yönden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
8Diyarbakır-Mardin yolunun 15-18.km.leri arası eksen sol yol yapım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılmış olup ulaşım sağ şeritten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
9Mersin-Adana yolunun 0-1.km.leri arasında Liman-Hal Köprüsü Farklı Seviyeli Kavşak Çalışmaları kapsamında köprü genleşme derzleri onarımı nedeniyle, trafik Liman D Kapısı Ayrım kolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Tirebolu-Görele-Eynesil yolunun 28.km.sinde bulunan Eynesil tünelinde yapılacak olan elektrik, elektronik sistemi bakım onarım çalışması nedeniyle 07.06.2023-08.06.2023 tarihlerinde 08:00-17:00 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.